Jdi na obsah Jdi na menu
 


DISKUSNÍ FÓRUM

Nevhodné a vulgární příspěvky budou smazány!

Vsetín 4EVER

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ale ale vydim tuzavist!!

(Vsetinakk, 12. 2. 2010 20:44)

Závist knám byla vždy od sparty atd.. hodněkrat sme vas vefinale dostali na lopatky šak sami to víte ale i přesto že jste moralně postižení tak proti vám nic nemam tak nemějte ani vy nic proti vsetínu protože vsetín toho dokazal více jeto Hokejový Král!! vždy byl sice se nam ted moc nedaří ale my se přece jen vrátíme takže kralem zase budeme!!!! a vy sami nam tu korunu předate :-*

jebat

(čača, 10. 2. 2010 17:58)

vsetin byl mist extraligy 6x a to jim nikdo nevezme ani spiční pražáci nebo mlada boleslav liberec atd no proste zadny šulin z čeh čechačci zasrani.

ty šuline

(umbekant, 10. 2. 2010 17:55)

praha sa palit bude vsetin ne ale ty jo

pičezasrane

(haha, 10. 2. 2010 14:31)

kdo řekl že su slávista hnupy... zapalte prahu!!!aj ze vsetínem xD

super

(vsetin 36787878, 5. 2. 2010 18:44)

Máš tu moc pěkné stránky ale škoda že tu lozíja jakysi slavisti

vypadni

(vsetin, 5. 2. 2010 18:41)

jestli na vsetin nadavas tak bez pekne do té tvojí slávičky kravičky a neloz na stranky vhk vsetin ty blazne ze slavie penize to ma ta slavia a nic neumi a ty taky haha

pičezasrane

(haha, 5. 2. 2010 13:32)

do piče ze vsetííínééém čurácí zasraní ste piče...že to ani možné néni větší čuromrdy sme fakt neviděl

sparta atd.

(jakubcast, 3. 2. 2010 19:37)

slavia a sparta atd. su nujhorsi na svete vsetin forever

POWERPLAY MANAGER

(mi666ke, 1. 12. 2009 14:41)

Zdravím
tímto si Vás jako velké fanoušky hokeje dovoluji pozvat na stránky POWERPLAY MANAGER. Kde si může každý hráč vytvořit svůj tým a vést ho jako manager týmu. A samozřejmě není nic lepšího než zahrát si proti kamarádovy;)

Cílem projektu POWERPLAY MANAGER je vytvoření souboru online sportovních manažerských her. První ze sportů - hokej, si můžeš zahrát v plné verzi už dnes. Spuštění beta verze druhého sportu - fotbalu, je plánované na konec roku 2009. Do budoucna jsou v plánu další sporty například formule, basket, házená, volejbal, biatlon a baseball. Pokud jsi i ty nadšenec a chceš být managerem svého týmu přidej se k nám http://www.powerplaymanager.com/r308082

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že tento projekt (v současné chvíli) nemá konkurenci.;)

ještě k Hodonínu.....

(Simo, 20. 11. 2009 18:46)

až nyní jsem si mohl přečíst článek o zápase v Hodoníne.... tenkrát jsem tam byl a byl to jeden z nejlepších zápasu a výjezdu !! a plně souhlasím s autorem článku, kde popisuje tzv. bitku !! z našeho tábora nelétaly žádné skleněné předměty... vždyt ty prohlídky u vstupu byli horší než na letišti.. !! navíc když jsem pak viděl reportáže, které komentuje hodonínský moderátor bylo mi z toho blbě... ani ne kvůli tomu jak mlžil proti Vsetínu ale spíše mě udivovalo jak takový člověk může dělat v médiích, které by měly být v každé situaci objektivní !!! jinak Zelí parádní článek a web se také vyvedl dobře :)

www

(fans, 30. 10. 2009 14:43)

http://www.hokejportal.cz/ zaregistrujte se a zvolte klub at jsme první!!!! a vkladejte komentaře k člankum a je tam i tipovačka

CLANKY

(Alda, 12. 10. 2009 18:04)

Hosi rozjedete to zas ?

mor(e)

(zelí, 30. 3. 2009 13:43)

Jde o to, že třeba včera tam bylo lidí, kteří ani nefandí, háží na led bordel a taky za to byli potrestáni. Toť vše.

Vy ještě hrajete? Co asi teď dělá průměrný fanoušek Gotyše? Krom toho, že oblézá vsetínský web? :))

LOL

(More, 30. 3. 2009 9:07)

tohle nejde nevytrrhnout z kontextu... :) Naši fanoušci byli vynikající ano, i teď máme dobré fanoušky. Zrovna dnes se tam objevil nějaký mladík, který hodil lahváče na led:))
Do HFC bereme kazdeho jo? Ty jo ty se asi vyznas vic nez ja nebo kdokoli od nas z fanclubu:)
Uzij si Vase nasledujici posledni utkani v sezone:)

to timur

(zelí, 30. 3. 2009 1:46)

Tak ještě jednou...Hraji na velkého fanouška? Co tím máš na mysli? :)

Kolik jste letos naplnili autobusů? Chci tím říci, že je to pár let zpět, kdy se lidi prali o to, aby byli v HFC a teď? Berete každého :)

Naši fanoušci byli vynikající ano, i teď máme dobré fanoušky. Zrovna dnes se tam objevil nějaký mladík, který hodil lahváče na led. Co udělal jedinec, o kterém jsi psal níže? Proběhl přes celou tribunu a dal mu po čuni. Prostě udělal pořádek, aby se to příště nestalo.

Jinak teď jsem zrovna dojel ze Vsetína...

Zelí

Title

(timur, 29. 3. 2009 18:43)

od pražáka to sedí :-D

Jestli někdo nechce být ve fanklubu s někým jiným, já moc neovlivním a po pravdě je mi to celkem jedno. Já nejsem členem fanklubu kvůli někomu, ale kvůli fandění. A to, že někdo odejde a někdo jiný přijde, je podle mě zcela přirozené.

Ano, vaši fanoušci bývali vynikající, ale pokud budete mít stále ve svém středu skupinu jedinců, kteří mají za jediný cíl vyprovokovat násilí a urážky, nikdy se nedostanete zpět.

mor(e)

(zelí, 28. 3. 2009 20:48)

to timur: Hraji na velkého fanouška? Co tím máš na mysli? :)...měl jsem možnost mluvit s jednou paní, která se zná s HFC členy a před sezónou ten Váš spolek opustilo pár lidí, že nechtěli být s "lidmi" jako je radeček a spol. :-D Docela jsem se smál...stejně tak se směji, jak jsi hrdý, že Vám jednou zatleskali v Liberci. Opravdu záživné. Každý žije z něčeho. Jen si přiznej, že se Vám to tam bourá :) Je zajímavé, že nás všude chválí, jaké máme fanoušky (vyjma Valmezu, Gotyše, Přerova, Hodonína). Jak jsem již řekl, raději budu jezdit na prales s pocitem, že umíme udělat lepší atmosféru než v Gotyši (extraligovém?), než abych fandil v ELH s pocitem, že budu někomu závidět i po 10 letech jeho úspěchy:)

Title

(timur, 28. 3. 2009 17:28)

Zatím mi přijde, že z kontextu vytrháváš věci jen ty. Taky používáš jen to, co se ti hodí. Ale zas tak mě to u tebe nepřekvapuje. Ale připadá mi směšné, jak si hraješ na velkého fandu :-D A naše Há eF Céčko si neber vůbec do huby. Až vašemu kotli bude aplaudovat na výjezdě celý stadion, jako nám v Liberci, tak se přijď bavit. Jediné, čeho vy dosáhnete vždy a spolehlivě, je pískot a bitky. Ale kvůli tomu my na hokeje nejezdíme. A v tom je možná rozdíl mezi extraligou a vaším pralesem. Každý má holt priority někde jinde...

mor(e)

(zelí, 27. 3. 2009 21:24)

ÚÚÚÚÚ kedlubna, asi začnu zpytovat svědomí, když volíš tak tvrdá slova :-D...máte dobré bubny, ale tak maximálně na brazilský karneval, protože jsou doprovázeny tichem, ale tak třeba tam za Sirákovem máte rádi klid :)
Klidně si jezdi na Extraligu, užívej si jí, my jsme si své odehráli a vy si můžete buď snít nebo to za nějakých 66 let udělat těch 6 titulů. Ale můj názor je, že než vy uděláte titul, tak my budeme zase zpět v ELH. Doufám, že jsi pochopil, že na obě věci si dlouho počkáme:)
Interview bylo vytahané z kontextu, stejně jako tvůj zmíněný dotaz na p. Pavelce nebo zmíněné sestřihané video, které tě hřeje u srdce.
Nicméně, my se teď hokejem bavíme a je jedno, jestli prohráváme nebo vyhráváme. Vy si teď můžete udělat volno, v září si občas vyjedete, zabubnujete a na začátku března budete mít po sezóně. Stejně jako léta předešlá.
Ať se daří :)

to kedlubna

(More, 27. 3. 2009 19:46)

jj tak mi mame schopne bubeniky a vy rvace... Takze o nas se mluvi po rebublice v tom smyslu ze mame skvele bubeniky a o vas jako o problemovych fans...
Lidi nemusim shanet,ten bus jel plny,slo jen o to ze napred se prihlasil fanclub a na zbyla mista potom ostatni lidi...
Gotys,to slovo si vymyslel sam? Na to jak si zakomplexovany tak dobre:)
Takze ja budu jezdit a uzivat si extraligu a ty si jezdi po pralese s nejakyma rvacema,jednou za to mohl prtihrac ted asi ten hlasatel a jeden(slovy jeden) provokater,hlavne ze vy ste za nic nemohli...
Obdivuju jak nezaujaty clanek si napsal a to si tam na prodlouzeni ani nebyl...
Howgh. Treba tedka se mnou taky vyjde clanek jako interview ze? Hlavne ze pisete o novinarich jak to zkreslili a vase ,,interview" s Radečkem to bylo taky vylozene zalozene na pravde:)