Jdi na obsah Jdi na menu
 


Suiho postřehy

Příspěvky

Marek Knebl gól a spravedlnost byla doma!

20. 2. 2009

Obrazek

 Tak máme za sebou další a jako obvykle úspěšný výjezd. Tentokrát zasáhli různé nemoci, tak jeli i někteří nepravidelní účastníci. Autobus byl ale zaplněn do posledního místečka, včetně řidiče. Na rozdíl od autobusu hokejek, který byl poloprázdný. Když jsem došel na zimák, hokejky zrovna odjížděly a kouč mi zamával.

(foto: Martin Pavlík, hc-vsetin.cz)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 0

Takto by to nešlo

8. 2. 2009

 

Obrazek

Zdravím, většinou píšu články z venkovních zápasů, ale dnes musím udělat výjimku. Začnu jedním příspěvkem z našeho diskusního fóra a trošku ho pak rozeberu. Ž-Z napsal: „Dnes to bylo jasně vypuštěné!!! Gratuluji hráčům č. 33, 14, 23, 22, 47 + celé první řadě k výhrám sázkové kanceláři nebo super deliriu, které učinkovalo ještě dnes po 17 hodině. Není nad to, to mít ve vlastních rukou Nechápu, proč posledních 5 minut nehrál nejúdernejší útok 20-18-13 ale byl chytře rozdělen.“

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 3

V Přerově se to povedlo po všech stránkách, jen sudího patří zabít

6. 2. 2009

 

Obrazek

Tak máme za sebou další vítězný výjezd tentokráte do města, kde se slušný člověk bojí jít večer sám. Nás jelo naštěstí v autobuse 91 (dva autobusy), tak jsme se nebáli vlka (zubra) nic. Sraz na výjezd byl tradičně o půl čtvrté a už kolem třetí hodiny bylo viděno několik menších či větších skupinek u Lapače.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 6

Tradiční debakl Prostějova aneb s Markem na věčné časy

29. 1. 2009

Obrazek

Zdravím vás sportovní přátelé, Marku a ostatní fandové hokeje na Vsetíně či v Prostějově. Tentokrát jsme zažili jeden z nejzábavnějších výjezdu, který začal být zábavný až ve Valmezu, kdy přistoupil MAREK. Sedl si do zadní části autobusu a to byla jeho osudová chyba. Hned se stal oblíbencem silného tria, Boix, Alexej a já. Ve které větě nebylo slovo Marek, ta jako kdyby neexistovala.

foto: Marek Dibelka

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 1

Z hovna bič upletli, zapráskali a odvezli dva body aneb ó Zuzano, Zuzano, mám tě rád

23. 1. 2009

Obrazek

Tak vás zase zdravím. Máme za sebou další výjezd a stalo se toho tolik, že snad ani nevím, jestli jsem na něco nezapomněl a nebo v průběhu psaní zapomenu. Tak hurá do toho a půl je hotovo. Odjezd byl naplánovaný na třetí hodinu a já hned věděl, že to bude na chlup. Naše výjezdová skupina má sice mnoho pozitiv a životních jistot, ale také spoustu "chcacích přestávek." No stalo se, jak jsem předvídal do Šumperka jsme vjeli těsně před šestou a jak je tam krásně, vlevo SUI vpravo SUI no prostě paráda. Že bych tam někde viděl SPZ Balsoj, Boix a nebo Tomajko to jsem si nevšiml, no nedá se.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 1

Kdyz nejede Kuchar, Zbrojovka vitezi aneb Pepo zaves a utec!

15. 1. 2009

Obrazek

Tak vás zase zdravím a hned začnu. Poslední výjezd na Techniku se povedl nad očekávání, ale zase pěkně postupně. V úterý jsem byl nějaký nemocný a tak jsem věděl, že vlakem to nebude ono, naštěstí liptálská jednotka jela autem, tak jsem se k ní připojil. Hodně sněžilo, tak jsme odjezd posunuli na druhou hodinou z vizovického náměstí (AHOJ BOIXI). Cesta probíhala úplně v pohodě. Po cestě mi došlo několik sms, napsal třeba Dan Vaněk, jak jedeme, jaká je cesta, kolik nás tam bude a že ještě nevyjeli. Odpověděl jsem mu, že nás tam bude asi třicet. Nějak po čtvrté hodině jsme dorazili na Techniku. Hned jsme vyrazili s Tomajkem k ledu. Majklos psal něco o garáži, ale stadionek to byl spíše útulný a měl dokonce dvě ledové plochy. Ani ta pověstná zima tam nebyla, když si vzpomenu na Karlovy Vary, tak mám omrzliny ještě teď.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 1

Derby je derby. Někteří byste se ale měli nad sebou zamyslet

5. 1. 2009

Obrazek

Tak emoce pomalu vychladly a je čas na někom povolaném, aby to zhodnotil. Vybral jsem sebe :-D. Hned ze začátku musím říct, že z některých fanoušků Vsetína je mi opravdu špatně. Na hokeji je není za celý rok vidět, pak přijedou na derby a chovají se jako rozumu zbavená hovada. Můžeme si říkat, že pořadatelé selhali (a to selhali, snad se poučí) a že nás Sochorek vyprovokoval, ale tohle je už moc. Hokej hrají hráči na ledě, fanoušci jsou v hledišti a tam by měli celý zápas setrvat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 7

Na ptáky jsme krátký, v Prostějově neplatilo

12. 12. 2008

Obrazek

Výjezd do Prostějova se povedl nad očekávání dobře. Ze zápasu jsem měl celkem obavy, protože domácí měli solidní formu. I kouč se zápasu malinko obával, ale vše vyšlo na jedničku, ale nebudeme předbíhat.===>>>

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 1

Pohádka o Balsojovi, jebajícím Zubrovi, rýpajícím Flašarovi a aktivním Boixovi

4. 12. 2008

 

Obrazek

Poslušně hlásím, že jsem opět zde a Vsetín má dalších devět bodů, ze tří zápasů, což je myslím velice slušné. Zápas s Novým Jičínem byl takový nudnější, ale vyhráli, takže splněno. Nikoho sem nepozoroval, takže dnes svou rubriku vynechám. Jen jsme byli s Víťou a Ufonem za panem Pavelcem ohledně nějakých novinek. Šéf byl velice ochotný a tak snad brzy uvidíte, na čem jsme se dohodli.=====>>>

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 0

Co je nového?? A neb co se stalo, když se nepsalo

25. 11. 2008

Obrazek

Nějaký ten čas jsem nepsal a mezi tím se událo mnoho zajímavého. Dokonce bych řekl, že se stal i jeden hokejový zázrak, u kterého jsem byl dokonce přítomen. Naši slavní junioři dokázali otočit stav zápas ze stavu 1:7 na 9:8 v prodloužení. A velikou radost mám i z toho, že v tom měl prsty i můj kamarád Juraj Jurík. Není skoro nic hezčího než vidět ty zářící oči po zápase. Trošku mi to připomíná Balsoje, když je navalený. Já si toho kluka fakt musím pořad brát do huby, ale díky mně už tak nepije.===>>>

 
Celý příspěvek | Rubrika: Suiho postřehy | Komentářů: 0