Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezdy

Příspěvky

Výjezd sezóny do Přerova.

15. 2. 2013

pozvanka.jpg 

Zítra, v sobotu 16.2. 2013 se odehraje jeden z nejdůležitějších zápasů základní časti. Vsetínští hokejisté zavítají na přerovský led. Vsetínští fanoušci vyjíždějí hromadně vlakem. Sraz je 16.2. na vsetínském vlakovém nádraží ve 13:40, odjezd ve 13:52. Ve Valašském Meziříčí je sraz opět na nádraží a to ve 14:00, odjezd ve 14:43. Pojďte vytvořit skvělou atmosféru. INVAZE JE TADY!

 

Bitka vsetínských fans v Hodoníně? Jak to bylo?

25. 3. 2009

ObrazekVážený světe,
tímto bych chtěl vnést trochu objektivního světla na tolik medializovanou událost, pozápasová bitka fanoušků na ledě Hodonína. Spory mezi těmito kluby byly ještě před tím, než Vsetín začal slavit jeden titul za druhým, ale pojďme se podívat do blízké minulosti.                        (foto:http://hodoninsky.denik.cz)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výjezdy | Komentářů: 35

„Doma v Hodoníně“ se fandí bezvadně.

22. 3. 2009

ObrazekVsetínští hokejisté dokázali ve čtvrtek nemožné a otočili šesti brankami během třetí třetiny utkání s Hodonínem, čímž si zajistili třetí, rozhodující, utkání. Toho večera vznikl nápad, zúčastnit se sobotního zápasu…

 (foto:http://hodoninsky.denik.cz)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výjezdy | Komentářů: 6

Na Lapač ve čtyřech, aneb jaká je společnost vsetínských fans?!?!

3. 2. 2009

Obrazek

Tento víkend jsme se chystali vypravit na hokej na Vsetín a díky shodě okolností jsme z Prahy vyjížděli ve čtyřech. Nechtěl bych ale předbíhat, protože samotná zábava začínala v Praze již v sobotu odpoledne. Rozhodně jsme se nenudili, vrcholem víkendu však bylo utkání Vsetína!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výjezdy | Komentářů: 0

Kolik kde vyjelo fanoušků?

20. 12. 2008

Obrazek

Díky návrhu jednoho z Vás jsem se snažil zmapovat počty fanoušků, kteří jezdí podpořit VHK Vsetín na venkovní zápasy. Průměrné číslo na jeden výjezd je 57 lidí, což je sice slušné číslo na 2. ligu, nicméně poměrně malé na to, jaké má Vsetín jméno.

-Zelí-

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výjezdy | Komentářů: 4

Výjezd do Orlové aneb kuchaře bych za žádnou holku nevyměnil

19. 12. 2008

 

Obrazek

Tak vás zase zdravím. Poslední vsetínský výlet se konal do Orlové, ale měl několik kapitol a kapitolek. Tentokrát dostal svolení i Kuchař, tak byla nesmírně populární klika v plném počtu. Letos se stalo na výjezdu teprve podruhé a podruhé jsme se vraceli bez bodů. Kuchař chtěl jet na místo srazu autem, tak bylo jasné, že minimálně tři lidi (což se nakonec potvrdilo) budou střízliví – já, on a řidič (možná ještě Tomajko). Sraz a vše kolem toho měl na starost Kostič a ujal se toho na jedničku. Vyjeli jsme přesně ani na Koletku se nemuselo čekat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výjezdy | Komentářů: 4

Cesta za Lapačem napříč republikou

15. 12. 2008

Obrazek

Byla neděle, sedm hodin ráno. Po domluvě s Honzou, který poprvé navštívil Lapač při mistrovském utkání jsme se rozhodli, že se vydáme za hokejem na Vsetín, kde Valašský hokejový klub hostil předposlední Břeclav.===>>>

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výjezdy | Komentářů: 0