Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Do utkání vstoupila obě mužstva velice opatrně, oba týmy si byly vědomy důležitosti zápasu. Na první šanci se tak dlouhou čekalo. Větší porci měl přece jen Balsoj v brance domácích, jehož zákroky byly na hranici obětování. Udeřilo ovšem na druhé straně, kolaps číslo jedna předvedl hostující brankář Majklos, jenž doslova daroval branku Kostičovi. I přes veškerou snahu už v první třetině branka k vidění nebyla.
 
Během přestávky manažer hostí udělal změny v sestavě a změnil i rytmus střídání. Zelí přestal dělat machýrka a začal přihrávat a hosté převzali otěžě zápasu. Brankář Balsoj se rozchytal k velkému výkonu, neuvěřitelně vychytal zejména Blážu, a také se vytáhl při střele suie, kterou vytáhl na břevno. Na ránu vynikajícího Plhy však neměl nárok. Stejně zbytečně v brance působil po akci Zelí-sui a zakončujícího Bláži. Balsoj čekal střelu druhého jmenovaného, ale spoluhráč neCHRTil a přihrál do prázdné branky Blážovi. Tenhle stav se nelíbil Boixovi, který využil zaváhaní Kuchaře a Majklose a ze dvou metrů prázdnou branku trefil. Jeho oslava branky nenechala žádnou fanynku chladnou, jeho stripšou snesla ta nejpřísnější měřítka, dokonce i Zelí se usmíval. Těsně před odchodem poslal hezkou střelou do vedení hosty kapitán Zelí.
 
V závěrečné části viděli diváci branek nejvíc. Hlavně branka Flasara byla velice hezká, což taky patřičně oslavil. Hezkou kombinaci předvedli i domácí, na jejímž konci byl po pěkném Palicově pasu KollerB. Brankář Majklos zápas dokázal opět zdramatizovat, na střelu z velké dálky od Zvonečka nedokázal vůbec reagovat. Na straně hostí se ve třetí třetině trefil ještě Rst a podruhé Bláža. Diváky nejvíce pobavil úchvatný sprint Rst, jemuž chybělo jen gólové zakončení. Na konci zápasu se tak mohli radovat hosté a oslavit první, historickou výhru.
 
Zápasové nej
 
Nejhezčí střela – Zvoneček a jeho dělovka po zemi k tyči
 
Nejhezčí branka – Plhův angličan
 
Nejrychlejší sprint – Rst (není potřeba komentáře, diváci viděli)
 
Chyba zápasu – Nasazení Majklose do branky :-D
 
Obětavost zápasu – Mio a Kuchař, oba do toho šli i hlavou napřed
 
Přihrávka zápasu – no vy víte, že Blážo? :-D
 
Zázrak zápasu – Kostič, jehož gólový zápis čekal jen málokdo
 
Fešák zápasu – Boix a jeho chvilka pro dámy a Zelího
 
Nejlepší hráč dle hráčů – Palica
 
Nejlepší hráč dle novinářů – Flasar
 
Ocenění si zaslouží ale úplně všichni hráči, myslím, že se akce podařila a všichni se pobavili. Ve druhém poločase byli favoriti Opilci, ale v Esu jim Pražský výběr zdatně sekundoval. Zlatým hřebem byl jistě zpěv Balsoje vsetínské hymny a hobl Jance k narozeninám. Pochvalu zaslouží opravdu všichni, protože kdo slíbil, ten opravdu došel. První ročník se podařil, pohár, který převzal od Misaly Zelí, je v dobrém držení. Vedení soutěže je nutné je potrestat Boixe zákazem jakéhokoliv sportu do konce roku 2008 za zfalšovaní přestupního lístku Flasara. Flasar je nadále pražská kurva. Takže díky všem, nejen hráčům, ale i divákům, časoměřiči, panu správci, vrchnímu v Esu, fotografům atd. Sportu zdar a slivovice nechci nějaký čas vidět, stejně jako Zvonečka :-D. Na Nový rok nečekejte jen projev prezidenta ale i speciální článek na těchto stránkách. Vsetín forever!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

foto

(sui, 3. 1. 2009 0:18)

Fotky jsou tady
http://javr.rajce.idnes.cz/Zapas_roku_29.12.08_Fans_HC_VS/#DSC01818.jpg%C2%A0

Foto

(Matthew, 2. 1. 2009 10:19)

Nemate vice fotek z oné akce? ;-)