Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdyz nejede Kuchar, Zbrojovka vitezi aneb Pepo zaves a utec!

15. 1. 2009

 

Obrazek

Tak vás zase zdravím a hned začnu. Poslední výjezd na Techniku se povedl nad očekávání, ale zase pěkně postupně. V úterý jsem byl nějaký nemocný a tak jsem věděl, že vlakem to nebude ono, naštěstí liptálská jednotka jela autem, tak jsem se k ní připojil. Hodně sněžilo, tak jsme odjezd posunuli na druhou hodinou z vizovického náměstí (AHOJ BOIXI). Cesta probíhala úplně v pohodě. Po cestě mi došlo několik sms, napsal třeba Dan Vaněk, jak jedeme, jaká je cesta, kolik nás tam bude a že ještě nevyjeli. Odpověděl jsem mu, že nás tam bude asi třicet. Nějak po čtvrté hodině jsme dorazili na Techniku. Hned jsme vyrazili s Tomajkem k ledu. Majklos psal něco o garáži, ale stadionek to byl spíše útulný a měl dokonce dvě ledové plochy. Ani ta pověstná zima tam nebyla, když si vzpomenu na Karlovy Vary, tak mám omrzliny ještě teď.

 
Opravdu to tam měli hezky zařízené, hned ve vestibulu měli bufet a po schodech nahoru se člověk dostal do hospody, odkud bylo také vidět na led. Když jsme tam tak čekali, tak přijel vsetínský předvoj, Zavrtálek a Pepa Štraub, asi docela hleděli, že už jsme tam. Řekl jsem jim, že kluci už jsou na cestě. A asi za dvacet minut se skutečně objevili, první šel Pepa Mikeš, který se posléze stal symbolem výjezdu (i když Zvonek měl jiný symbol). Pořád ještě některé kluky nepoznám, ale i tak jsem poznal, že nás mnoho nepřijelo. Zeptal jsem se kouče a ten mi potvrdil, že nebudou hrát Klabačka, Gergela a nemocný Hrňa. Speciálně jsem číhal na Poděse, abych mu připomněl, jak má hrát až se bude hrát v retro dresech, dokonce mi slíbil, že se do dresu nevysmrká. Hašoun mě zase uklidnil: „100% vyhrajeme.“  Mám celkem dobrý pozorovací talent, tak jsem si všiml, že není přítomen Rožník (AHOJ PLHO). Šel jsem na čaj a těsně před zápasem mi napsal Vašík Trávníček, že mě čeká ve vestibulu. V tu ránu se tam přiřítil Marek Rožník a chudák nevěděl, kudy do kabin. „Mááro, musíš tudy a šatna je úplně vzadu.“ Na to že měl na oblečení výstroje PĚT minut, tak na nástup byl přítomen.
 

K zápasu zase jen krátce, první dvě třetiny to byl takový poklidný hokej, hlavně v první třetině snad žádná šance nebyla. Ve druhé třetině se začaly dít věci. Na led vjela naše veteránská lajna (Štraub-Mikeš-Tesil) a někdo začal křičet, Pepo zavěs, Pepo zavěs. Mikeš se začal smát a po přihrávce Pepy Štrauba zavěsil „bohužel“ Pavel (Rajnoha). No ale to nebylo vše, čím se Pepa Mikeš zapsal do dějin zápasu. Nejvíce zábavné bylo, když utekl z trestné lavice: Uteče, uteče Pepa Mikeš uteče. Chudák časoměřič ho lákal zpět. Třetí třetina byla už exhibice Vsetína, po páté brance začal oblíbený Boixův pokřik: Deset, deset. Je moc hezké, že jsme dali tolik branek, ale možná by stálo za to, aby je hráči trošku oslavili s námi. Tak jak to udělal Hašoun, jenž přijel pod náš kotel v dřepu. K fandění jen málo, bylo nás tam hodně (cca 70 lidí) a fandila nás tak polovina, což je škoda. Velkou pochvalu zaslouží Boix, že když nejedl párek, tak to dobře hecoval. Další výjezd je ve středu k Drakům, tak se přihlašujte, ať máme plný bus. V závěru ještě poklona sudímu za to, že nepodlehl filmování domácích a zápas zvládl velice solidně, jaký rozdíl proti zápasu ve Valmezu. Tak se mějte a fanděte i mládeži

-sui-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cekame

(Flasar, 15. 1. 2009 17:50)

cekame na prijezd POLICIE :)))