Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takto by to nešlo

8. 2. 2009

 

Obrazek

Zdravím, většinou píšu články z venkovních zápasů, ale dnes musím udělat výjimku. Začnu jedním příspěvkem z našeho diskusního fóra a trošku ho pak rozeberu. Ž-Z napsal: „Dnes to bylo jasně vypuštěné!!! Gratuluji hráčům č. 33, 14, 23, 22, 47 + celé první řadě k výhrám sázkové kanceláři nebo super deliriu, které učinkovalo ještě dnes po 17 hodině. Není nad to, to mít ve vlastních rukou Nechápu, proč posledních 5 minut nehrál nejúdernejší útok 20-18-13 ale byl chytře rozdělen.“

 

Tak nevím, jak znáte čísla našich hráčů, ale tohle je napsáno naprosto trefně. 33 – Zavrtálek – naprosto tragický až ostudný výkon. Jeho hra dnes vypadala asi takto: puk na holi a jeho přihrávka se snažila najít nejlíp postaveného útočníka hostí, před brankou se zase snažil nezavazet, aby někdo toho Plška překonat mohl, někdy to bylo komické, protože hosté byli tragičtí. K jeho výkonu se přiblížil snad jen Michal Černý 47 a Gajdošík 22, ten dnes „kraloval“. O půl stupně byl lepší Bezouška 23.

 

První útok to měl dnes jako veřejné bruslení, v něm zklamali všichni, Když to napíšu na plnou hubu, tak tam jezdili jako líne lemry. Musím se vrátit k „výkonu“ Josefa Mikeše. S jeho hodnocením mi pomohl jeden vsetínský dorostenec, který řekl: „tragický začátek  pak se to těžko  honí a když někdo jede sám jak Mikeš na gólmana a nahraje zpátky, tak nevím.“ Tohle bylo fakt úsměvné, jen škoda, že je to hráč Vsetína, teda náš. „To co udělal, mi přišlo, jak kdyby měl vsazené,“ doplňuje vsetínský dorostenec, jenž nechce uvést své jméno. 100% souhlas (promiň Flasare)

 

Ale co je nejvíc zarážející? To, že se trenér na to dívá a nechává tyto hráče hrát, těm, kteří se jako jediný snažili Podešva, Hrňa, Klabačka a Štraub skoro nehrají. Jedná se hlavně o třetí útok, který skoro nedostal šanci na přesilovku a ve třetí části byl nasazován málo. Je to škoda, protože dnes bylo na hokeji opravdu hodně lidí. Mluvil jsem po zápase s Erikem Hrňou (rozhovor bude zítra) a tak mimo záznam i s Hašounem. Ten z toho byl špatný. Ale koho mi bylo dnes nejvíc líto, je to Lukáš Plšek (nastoupil s horečkou) a za obranou se opravdu zapotil. Nebýt ho tak jich dnes dostaneme minimálně dvacet.

 

Čeho si ale Libor Haschka dnes všiml, byl transparent a udělal mu radost, jen je škoda, že dle toho kluci nehráli. Nemusí se vždy dařit, ale tohle nemělo s hokejem nic společného. Jediné co by dnes možná potěšilo nějakou ženu, je můj rozhovor se skoro nahým Erikem. Celý rozhovor jsem čekal, kdy mu spadne osuška (a nebyl jsem jediný, i Vevi v dálce doufala). Tak se mějte hezky a nezlobte se. Tenhle článek bych těžko mohl napsat na oficiální web, ale ven to muselo. Děkuji všem malířům za vtipné transparenty a Plhovi vzkazuji, miř líp, Sparťane :-D. Tak dobrou noc. Nejen hokejem je živ člověk. Jen je škoda, že když si dovedu na hokej nejlepší kamarádku, tak hrajeme jak ponocní. Vsetín forever!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sui

(Kostic, 9. 2. 2009 14:28)

Já jsem tam nebyl páč mám Flašarův sindrom, ale třeba nechal hrát právě ty co slavili více nežli měli ať si to vylížou. Možná to byl větší trest než pokuta. A pravidlo je, že když pozveš na hokej někoho na kom Ti záleží, tak prohrajem.

Plho

(sui, 9. 2. 2009 7:21)

Tak jestli budou mít podobnou podobnou přesnost střelby i Bono a spol, tak bude titul zase ve správných rukách :-D

Příště jdu s Markem, to bude jasná výhra!

...

(Plha, 8. 2. 2009 22:35)

Kdybych mířil líp, tak ten článek nenapíšeš! :-)
... a příště si doveď chlapa, třeba to bude lepší!