Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového?? A neb co se stalo, když se nepsalo

25. 11. 2008


 

Po slavném bodu z Hodonína jsem čekal, že Techniku doma smázneme a jaké přišlo vystřízlivění. Takový debakl nečekal ani snad Lejno. Ale udělali jsme radost aspoň Zlíňákům, More s Radečkem měli orgasmus. Proti Technice jsem dělal reportáž, ale nebyl tam kuchař Radek, tak jsem mohl sledovat ostatní fanoušky. Představuji vám, tak novou celebritu našeho kotle - Boixnoise (snad jsem to napsal správně). Stává o jednu řadu pode mnou, tak mám na něho dobrý výhled. Já nevím, jak on to dělá, ale vždy mu pivo vydrží přesně na jednu třetinu, má asi cit pro pivo i hru. Ještě že se nehraje prodloužení až do rozhodnutí, to by byl tak po osmém nastavení úplně out. Když jsem napsal, že budu psát o něm, tak se mě hned ptal Majklos, jestli to bude o něm a o pivu. Jde vidět, že Boixe jeho pověst předchází. Na druhou stranu je to skvělý fanda, pamatuju si ho ještě z dřívějších dob, takže na Lapači už má něco odfanděno.

Další zápas jsme hráli doma se Žďárem. To jsem čekal jasnou jedničku, myslím, že výsledek 3:5 fakt hře absolutně neodpovídal, tak slabý soupeř tu ještě nehrál. Jenže na šance se nehraje, gólman hostí měl svůj den. Na naši porážku stačila jejich první pětka. Když jsem se po zápase bavil s trenérem, tak byl fakt opravdu zničený. Asi taky čte fórum a tak ví, že jsou někteří fanoušci proti němu. Mně osobně se jeho přístup líbí, nechybí na žádném dorosteneckém nebo juniorském zápase. Stejně tak se mi líbí i přistup vedení, které má zájem, aby se obě mládežnické soutěže na Vsetíně zachránily. Všem doporučuji návštěvu těchto týmů, hlavně dorostenci příkladně makají, kouč Jenáček je skvělý hecíř a mám pocit, že všichni kluci za ním stojí. Dost dobře si ho dokážu v budoucnu představit jako kouče A týmu. Co se týká juniorky, tak ta má určitě taky navíc a je tam pár hráčů, kteří by příští sezónu mohli hrát za muže. Moc se mi líbí hlavně útočník Surovec. V pátek a sobotu hrají junci doma, přijďte se podívat! Ti co byli v sobotu, si to pochvalovali.

No a třešničkou na dortu bylo naše vítězství v Opavě. Tentokrát jsem vynechal, protože někdy musí mít zdraví přednost. Co jsem tak zaslechl, tak dva body za výhru na nájezdy nám sluší. Jen mě překvapilo, že se do sestavy nevešli Mikeš s Tesaříkem. Do tohoto tahu kouče nevidím, ale výsledek to přineslo. Tyhle dva cenné body ale musíme potvrdit ve středu proti Novému Jičínu, tak se všichni hecujte! Jo a vzkaz pro jednu vsetínskou fanynku, všichni kluci nejsou stejní. Promiňte :-D.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář