Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádka o Balsojovi, jebajícím Zubrovi, rýpajícím Flašarovi a aktivním Boixovi

4. 12. 2008

V sobotu se jelo na výjezd do Velmezu. Makal jsem, a tak jsem se domluvil s Balsojem, že mě bude informovat. Začal sms, že junioři vyhráli – super. Pak zavolal, že po první třetině hrajeme s Meziříčím 1:1, kdo dal góla nevěděl. Po druhé třetině mi řekl, že prohráváme!!!! 3:1, ale hrajeme prý dobře. Když zavolal po zápase, tak mi nahlásil, že jsme vyhráli 4:2. Tak jsem mu řekl, že to není matematický možné, tak se opravil, a prý jsme vyhráli 4:1 :-D. Když jsem mu řekl, že jsme měli údajně po dvou třetinách prohrávat 3:1, tak se po krátkém tichu, ozvalo, „aha, já jsem to asi spletl.“ Tak jsem teda napsal o výsledek Víťovi, který sice odpověděl skoro obratem, ale výsledek mi nějak zapomněl napsat :-D. Tak jsem Víťovi napsal podruhé a nakonec mi výsledek sdělil, vyhráli jsme 4:1 – hurá.

 

A poslední úspěšný zápas sehráli naši hoši proti Zubrům. Byl to první zápas, který jsme dokázali vyhrát o gól, když se nepočítají výhry v prodloužení. Když jsem dnes psal Erikovi, jak se mu to líbilo, tak mi napsal: „bylo to dramatické až do konce,“ a v ofsajdu prý nebyl :-D.

Zítra má ve škole zkoušku, tak mu držte palce. Jinak včera byli velice povedené transparenty, hlavně Jebat zubra, se hodně povedlo. Ten druhý byl trošku rasistický, ale když my ten Přerov fakt nemusíme. Během zápasu se nic zvláštního nestalo a po zápase údajně proběhlo „vřelé“ loučeni s hostujícími fans a Balsoj skončil ve křoví s pochroumaným kolenem. Jinak musím pochválit všechny, kteří se na choreu podíleli, a výjimečně i Flasara, že dotáhl sektorovou. Speciální poděkovaní patří Boixovi, za nový návrh šál a ostatně i všem, kteří fandili. Ještě teda speciální poděkovaní Jance, za úžasnou čepičku. Nyní se plánují dva výjezdy, do Prostějova a Orlové, tak se hecujme. Jebat Zubra a Vsetín forever. A kdo neskáče, fandí žlutomodrým, tak si všichni poskočme.  A nezapomeňte fandit i mládeži!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář