Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hezké loučení s rokem 2008 aneb vítej doma Kuželko

22. 12. 2008
 

Obrazek

Zdravím vás, tentokrát jsem na hokeji, což mě mrzí ještě dnes, ale práce volala. Chvíli jsem dumal, koho pověřím psaním článku a nakonec jsem oslovil Balsoje. Tak se na to mrkněte, hezké počtení a jebat Zubra, dnes hned úvodem.


Malování mělo začít v 14hod; al já dorazil poněkud později. Skupinka asi 10 lidí už měla skoro dokončený transparent, na kterém se skvělo: ,,NAVŽDY SPOLU." Hned na to mne odchytil Kostic a říkal, že dojdeme pro basu piv a kalendář pro naše hokejky k Vánocům. První byla zastávka v papírnictví, kde jsme vybrali jeden povedený kalendář odhalených děv. V "Kaufu" jsme koupili basu Plzně a vyrazili zpět na Lapač. Transparent už se sušil a všichni očumovali kalendář :) Zašel jsem ještě s Boixem pro pár pivek. U piva jsme pokecali o výjezdu do Orlové. Každý vykládal, co si pamatoval. Poté Boix zavelel k odchodu do Bistra, bo k začátku zápasu zbývalo ještě přes hodinu času. Holky tedy vzaly basu piv a já kalendář :) V Bistru si Víťa zapsal zájemce o lístky na derby z řad výjezdníků. Poté se rozhodlo, že dárky se hráčům předají před rozbruslením. S Kosticem a holkama jsme se vydali směr šatny. Dveře byly ještě zavřené, tak jsme zatím sledovali Vevi a Mony jak rozhazují puky. A vzpomínaly na hlášky jako do šatny nemůžete apod. :) Zasvěcení ví.
Jako první odemkl a vyšel Dalibor Gergela. Tak mu Kostic řekl, že neseme dárky. V šatně se hokejky ještě oblékali. Kostic pronesl pár slov a odevzdali jsme dárky. Když hráči viděli basu piv, tak děkovali. A když zjistili, že další dárek je kalendář plný holek. Souhlasně 
přikyvovali, že jsme dobře vybrali. Všiml jsem si Pepy Štrauba jak byl překvapený. Ani jsem nestihl dárky v šatně vyfotit a kalendář už koloval po šatně :)
Holky si pak stěžovaly, že to v šatně strašně smrdí! No, ale jak řekl Kostic: ,,Být v té šatně holky, tak to smrdí ještě hůř." :)) V Bistru hned všichni vyzvídali ohlasy od hráčů...
S Kositcem jsme se ještě vydali do Snacku pro Flasara. Ten mi povyprávěl svojí verzi výjezdu do Orlové, dali jsme si pivko a hurá směr tribuny. Venku stálo mrtě lidí ze Šumperka a řvali Jebat zubra! Tak jsme si zařvali taky :))
Zašli jsme ještě pro sektorovku a podívat se na transparent. Byl pořád mokrý, takže jsme jej nechali dale sušit. S Kosticem jsme připravili sektorovku a čekali na hymnu. Po hymně jsme sektorovku sbalili a šli ji vrátit. Jaké to překvapení, že jsme si pak neměli, kam stoupnou. Stalí jsme nakonec dobrých 10metrů od Bubnu, kde nám Flasar a Piňda hlídali místo.
Náš názor je, že posunutí kotle mělo, vliv jedině na akustiku kotle, ale nezbavilo nás to lidí, co nefandí, ale přijdou na pozici našeho kotle a některé z nás nazvou naplaveninou. 1. třetina skončila 1:1. Ve druhé jsem se již přesunul do kotle. Ale bylo tam velmi těsno :/
Falsar a zbytek zůstali mimo kotel. Což si nezasloužili! Celý zápas se fandilo a přispěl k tomu i kotel hostů. Po zápase proběhlo vzájemné zdravení kotlů a poté hráčů. Hokejky překvapily transparentem VESELÉ VÁNOCE, DÍKY ZA PODPORU. Závěrečná děkovačka byla hodně slyšet. Celý kotel děkoval a bylo vidět, že si to každý užívá! Taky to byl poslední zápas roku. Ještě bych přidal oficiální návštěvu 2480, ale jako vždy bylo lidí mnohem víc. Po zápase se většina lidí přesunula do ESA. Já ještě pokecal s Alexem u Sumce a valil na vlak do Valu. Ve vlaku to žilo jak při zápase :) I když v ESU to muselo být taky zajímavé. :)

Poznámka na závěr, Boixi, Boixi, nedělej ze sebe mistra světa :-D.

-Balsoj-

(foto: amrin)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář